Member

Брой мнения : 70
Дата на регистриране : 14.04.2010

Правила и отбори !!! _
ПисанеЗаглавие: Правила и отбори !!!   Правила и отбори !!! Icon_minitimeНед 16 Май 2010 - 21:34

Измислен от KILLARA

В турнира ще вземат участие 16 играча . Турнира ще включва изпадащите отбори от ключовите 6 първенства в Европа:>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
Англия,Испания,Германия,Италия,Франция,Португалия.
Отборите ще бъдат разпределени в 4 групи по 4 отбора като в тях ще се играе 1 мач до 90 минути. Първите двама в 4-те групи продължават на 1/4 финалите където ще се играят по 2 мача до 90 минути (при равенство в общия брой голове се играе 3-ти мач до крайна победа). На 1/2 финалите се играе 1 мач до до 90 минути(при равенство се играе втори мач до крайна победа). Финалът се състои от 1 мач до крайна победа (продължения,дузпи...)