Дата на регистриране : 01.12.2009
Местожителство : Перник
Години : 28

Предложения за турнири _
ПисанеЗаглавие: Предложения за турнири   Предложения за турнири Icon_minitimeПет 14 Май 2010 - 13:54

Местожителство : Пловдив

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за турнири   Предложения за турнири Icon_minitimeПон 24 Май 2010 - 17:16

Royal League
Правилата са следните :

В турнира ще участват 16 отбора от държавите Норвегия , Дания , Швеция
Отборите ще бъдат разпределени по 4 отбора в 4 групи по 1 мач в групите и елиминациите
Първите двама от всяка група продължават на директни елиминации !
Отборите няма да се повтарят и ще се тегли жребий за играч - отбор.
Cursed
Cursed
Member
Member

Име на турнира : Втора Дивизия
Ще участват 16 отбора от вторите дивизии на първенствата, разпределени в 4 групи по 4 играча
Играе се по 1 мач срещу всеки от групата, като се класират първите двама от всяка група!
Класиралите се 8 отбора влизат във фазата на директните елиминации като в тази фаза СЕ ИГРАЕ ПО 1 МАЧ, АКО ТОЙ ЗАВЪРШИ НАРАВНО СЕ ИГРАЕ ВТОРИ МАЧ!!! Ако и то завърши наравно се играят продължения и дузпи на втория мач!!!
В групите се гледа първо голова разлика, а после директен двубой!
Cursed
Cursed
Member
Member

Име на турнира : Луди Правила

Турнирът се състои от 32 участника, които се разделят на 4 групи. Сяка по отделно ще се раздели на по 2 отбора, всеки "отбор" по 4 човека. От всяка група излизат първите 4-ма след което следват 1/16 ; 1/8 ; 1/4 ; 1/2 и Финал
Жребият е двоен! Един път за групите и един път за отборите в групите!

Първа група : Отборите са Челси и Барса
Правилата за групата : Челси в състава нямат право да попадат защитници също имат право само на един нападател в игра ( Анелка , Дрогба, Колоу )

Барса няма право да играе с нападатели ( Анри, Къркич, и всички останали от които играят на тази позиция нападател )

Втора група : Отборите са Байерн Мюнхен и Ювентус
Байерн ще трябва да играе без Рибери и схема 5:4:1 или 4:5:1
Ювентус пък ще е със схме 4:3:3 ,но без Делпиеро, Джовинко , Амаури

Трета Група : Манчестър Юнайтед и Ливърпул
Манчестър излиза без Нани, Руни и Вандерсар и задължително Бербатов централен нападател.

Ливърпул излизат без Торес, Родригез, Джерард и схема 3:5:2

Чeтвърта Група : Валенсия и Манчестър сити
Валенсия излиза без Вия и задължително като централен нападател Силва със схема 4:3:3 , а Манчестър сити без Тевез, Адебайор , Гивън и задължително Филипс централен нападател

Продължават първите 4-ма от групите, като първите играят с четвъртите ма 1/8 финал, а 2 и 3тите се разменят 1-ва група със -2ра група и 3-та със 4-та Отборите тук ще са отбори с по 2 звезди и се играят по 2 мача с правилото гол на чужд терен. Ако резултата е равен се играе 3 мач до пълна победа!

!
1/4 Финала се играе с отбори по избор! Играят се два мача без правилото гол на чужд терен, но с едно друго правило. Секи гол носи точки зависимост от минутата в която е вкаран! Тук не е важно толкова да се бие колкото да спечелите повече точки от другият! от 1 до 10 мин. 5т ; от 10 до 31 мин 3т ; от 30 до 50 2т ; от 51 до 70 са 3.5т и от 71 до 90 4точки Тук е важно да слагате скрийн! Или да има потрвърждение за минутите в които са вкарани головете!

!
1/2 финал Избирате на противника отбор, след което избирате по 4 играча от отбор които няма да играят като титуляри! Може да пуснете само 2-ма от тях, но чак през второто полувреме. Играят се 2 мача до пълна победа, без правило гол на чужд терен! При равен се играе 3-ти

Години : 28

ПисанеЗаглавие: Nike vs Adidas   Предложения за турнири Icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 17:24

Това е един наистина интересен турнир само да има хора, но да не се разсейваме в този турнир ще участват отбори с спонсори на NIKE & ADIDAS. Ще участват 16 отбора, отборите ще се избират чрез жребий. Единият отбор от 8 човека ще играят с отборите на спонсор NIKE, а другия с ADIDAS. Ще се играят мачовете по следния начин:

NIKE vs ADIDAS:

Всеки ще играе срещу всеки по 1-мач при равен резултат в редовното време се играят продължения и ако при продълженията резултата е равен ДУСПИ. Продължават по 4-ма играчи които са победили. След това играят се 1/4, 1/2, и накрая ФИНАЛ. Това ще е нещо като отборна игра да видим колко отбора от NIKE & ADIDAS ще продължат напред.

Години : 28

ПисанеЗаглавие: Re: Предложения за турнири   Предложения за турнири Icon_minitimeВто 25 Май 2010 - 17:25

Golden Goal

Правилата са следните:

1.Във всеки сезон участват отборите от различна лига, може в някое издание да играем и с национални.

2.Схемата на директана елиминация е ясна и няма да изпадам в подробности.

3.Да предположим, че играят един срещу друг Ница и ПСЖ... ПСЖ повежда в резултата с гол на Жули още в 7:24 минута. Ница автоматично отпада от турнира и като резултат се записва 1:0 за ПСЖ, но е желателно да се запише и минутата на гола, ако играча с Ница излезе преди да бъде видяно точно времето на гола - НАКЗАНИЕ за играча*. След края на турнира освен точките за победителите, ще има и специален бонус от 30т. за най-бързо отбелязния гол.

4.* Накзанието, ще бъде с отнемане на даден брой точки от ранглистата - 10 като за първо провинение, може да са и повече, ако не е единично наказанието, може да последва и лишаване от право на участие. Искрено се надявам да не се стига до там. Играем за кеф и все пак е добре да видим кой е най-бързия гол. Този, който реши да излиза нека първо помисли дали ако той беше вкарал би му било приятно да му излезнат и да не може да види нищо!!!

5. Играчът отбелязал най-бързо гол във всяка серия на турнира получава 10 бонус точки !